Hakkımızda

Şirket Bilgisi

Reklam

Yaşar GÜLMEZ tarafından kurulan Yaşar İnşaat, kurulduğu 2010 yılından bugüne, inşa ettiği yüksek standartlardaki yapılar ile inşaat sektöründe adından söz ettiren bir firma haline gelmiştir.
İnşaat sektörüne Yozgat’taki faaliyetleriyle adım atan Yaşar İnşaat, sürekli değişim ve gelişim göstererek nitelikli konut ihtiyacının karşılanmasına yönelik çalışmalarını da aralıksız olarak sürdürmektedir.

Gerçekleştirdiği prestijli konut projeleri ile Yozgat’ta yenilenen mimarisine artı değerler katan Yaşar İnşaat, sunduğu inşaat kalitesiyle yatırımlarını konutta değerlendirmek isteyenlere en doğru seçimleri sunmaktadır. Ayrıca konut projelerinin yanında ticari projelere de imza atan Yaşar İnşaat, yatırımlarını ticari alanda değerlendirmek isteyenlerin de ilk tercih ettiği firmalar arasında yer almaktadır. 

Ortak Değerler

Değişen ve gelişen kent yaşamıyla uyumlu, çevreye dost, huzurla yaşanabilecek güvenli mekanlar üretiyoruz. İnsanların yaşam kalitesine katkıda bulunarak maksimum memnuniyet sağlıyoruz.

Doğru çözüm ortaklarıyla bir araya geliyor, tasarımdan mimariye, planlamadan üretime çağın gereklerine uygun teknoloji ve malzemeleri kullanıyoruz. Yönetici kadromuz, personelimiz ve çözüm ortaklarımızla uyumlu birliktelikler kurarak, her zaman en kaliteli çalışma koşullarını sağlıyoruz.